Školní parlament

Ve školním roce 2021- 2022 se úspěšně rozběhl i školní parlament naší školy.  Tento rok jeho koordinaci převzala paní učitelka Mgr. Marcela Procházková.

Představujeme vám naše členy a jejich funkce ve školním parlamentu:

Předseda: Amy Hodgson (8.A)

Místopředseda: Jan Juřica (9.A)

Šéfredaktor Církevka Times: Kateřina Rózsová (7.A)

Zástupce šéfredaktora Církevka Times: Tereza Piknová (6.B)

Redaktoři Církevka Times: Beáta Dittrichová (9.A),Vítek Sklenařík (7.A), Dominik Straka (6.A), Barbora Chadimová (6.A)Filip Dleštík (8.A), Jakub Lambor (4.A), Elena Polášková (4.A), Lukáš Čabla (5.A), Ondřej Zatloukal (6.B),

Nástěnkář: Barbora Denešová (5.A)

 

V tomto školním roce jsme se rozhodli procestovat ostatní státy.

Každý měsíc s námi poznáte stát, dozvíte se zajímavosti vybraného státu, spoustu novinek o lidech, kteří tam žijí, zažijete gastronomické zážitky z naší skvělé jídelny, naučíte se pozdrav a možná i trochu francouzské výuky.

Tento měsíc je naším cestovatelským cílem FRANCIE. Již jsme si vychutnali báječné RATATOILLE A CASSOULET v jídelně s francouzským nádechem. Tímto děkujeme celému týmu školní kuchyně

25.10. bude stylový den, kdy na chodbách budeme potkávat Francouzky a Francouze. Členové parlamentu pak vyhodnotí nejlepší outfitové třídy.

Také jsem se rozhodli znovuobnovit náš školní časopis. Nyní pracujeme na vydání prvního čísla časopisu Církevka Times, na který se můžete těšit.

Zápis ze setkání školního parlamentu – září 2021