PLAVECKÉ ZÁVODY – STŘÍBRNÝ VĚNEC

15.6. se sešlo šest našich statečných plaveckých reprezentantů před budovou 25 metrového krytého bazénu zlínských lázní. Čekal je nelehký úkol, a to reprezentovat naši školu v 51. ročníku plaveckého závodu „Stříbrný věnec“, který byl organizován Plaveckou školou Zlín. Účast škol byla hojná. Závodů se zúčastnilo přes 200 plavců ze škol zlínských i mimo zlínských.
V 8:30 byly závody oficiálně zahájeny. Jako první nastoupila děvčata, která závodila v plaveckých stylech: znak – Marie Kučerová (3.A), prsa – Kateřina Nová (3.A), kraul – Markéta Němcová (3.A). Poté proběhlo kolo chlapců, kde naši školu reprezentovali: znak – Šimon Dudr (3.A), prsa – Šimon Chadima (3.A), kraul – Kryštof Vojvodík (3.A). Vynikající výkon předvedl Šimon Dudr, který se dostal do finále ve stylu znak, bohužel jeho čas nepostačil k umístění na stupni vítězů. Naši reprezentanti soutěžili i v disciplíně štafet, ve které předvedla obě družstva výborné výkony, bohužel bez umístění. I když se naši plavci neumístili na stupních vítězů, byli odměněni pitíčkem Capri-Sun.
Atmosféra byla úžasná, odnesli jsme si spoustu hezkých zážitků. Našim závodníkům tímto moc děkujeme!