ROZLOUČENÍ SE SPOLUŽÁKEM A TŘÍDNICKÝ DEN DEVÁŤÁKŮ

Dva pátky v květnu měli deváťáci program mimo školu. 5. 5. 2023 se vydali do Galaxie na rozlučku s jejich spolužákem Jéňou, který odlétal na hokejový kemp do USA. Zavzpomínali na časy na prvním stupni, kdy Galaxii navštěvovali pravidelně. Maminka Jeníka všem také připravila moc dobré občerstvení.

O čtrnáct dní později dne 19. 5. 2023 se žáci deváté třídy odebrali společně do Štípy na svůj poslední třídnický den. Nejprve si zahráli takovou aktivnější hru při které museli společně plnit spoustu záludných úkolů, aby mohli vytvořit svou třídní mozaiku – nevzdali se ani když začalo pršet a i v dešti tento nelehký úkol splnili. Po občerstvení v podobě výborného čaje, který nám připravila naše školní psycholožka s. Růženka a svačin z domova jsme se druhou část dopoledne společně věnovali přípravě programu na naše rozloučení v kostele a musím říct – máte se na co těšit. Ještě před odjezdem jsme všichni od s. Růženky dostali výborné oplatky na rozloučenou s naší třídou.