Ohlédnutí za školním plesem

Vážení rodiče a přátelé naší školy!

Srdečné a velké DÍKY  Spolku rodičů za uspořádání reprezentačního plesu naší školy, tentokrát v sále Fortuny.  Sobotní večer 22. 2. 2020 byl po roce opět velmi milým setkáním se všemi, kdo naši školu podporují a cítí se být její součástí. 

Velkou radostí pro všechny  bylo obohacení programu vystoupením našich žáků. Žáci 9. ročníku s posilou žákyně 8. ročníku nám připravili jedinečný zážitek v podobě nádherného předtančení na píseň Perfect od Eda Sheerana. Po něm jsme historicky poprvé pasovali naše deváťáky na absoloventy. Bylo milým překvapením pro všechny shlédnout prezentaci fotografií, jak šel čas s našimi deváťáky, kterou připravila třídní učitelka Lenka Klímová. Žákyně 8. ročníku nám pak zatančily Street Dance a manželé Pátíkovi obohatili program plesu krásným tanečním vystoupením v podobě tanga. Bonusem navíc byla výuka tance waltz.

Celý večer ples doprovázela hudební skupina Quatro, kterým tímto děkujeme za krásný hudební zážitek!

Řád zlaté vařečky zasluhují všichni kuchaři a kuchařky naší školy, kteří pod vedením naší paní vedoucí školní jídelny zajistili luxusní občerstvení na vysoké úrovni.

Děkujeme všem, kteří přišli, podpořili ples finančním darem nebo darem do tomboly i všem organizátorům z řad rodičů i pedagogů.

Již teď se těšíme na další školní ples!