2. kolo Olympiády zlínských škol v orientačním běhu

Ve čtvrtek 19. 10. se u kostela Panny Marie Pomocnice křesťanů konalo 2. kolo Olympiády v orientačním běhu. Naši školu reprezentovali Klára Pašková, Michaela Korzienowská, Mariana Betyárová, Marcela Šimáková, Lucie Korzienowská, Dominik Straka, Gabriel Dittrich, Lukáš Krčmář, Dominik Jurák, Lukáš Sladký. Stejně jako v 1. kole se nejlépe umístil Samuel Hodgson – tentokrát na 3. místě. Solidního umístění dosáhli i Radim Stodůlka a František Urban, kteří ze 43 měřených týmů doběhli na 9. místě. Závod byl ovlivněn bouřkou a někteří závodníci z jiných škol běželi v prudkém dešti. Proto se výsledky do celkového pořadí nezapočítávaly a tak naše škola zůstala na 4. místě. Děkuji všem reprezentantům za statečný výkon i za nepříznivého počasí. Další dvě kola se poběží na jaře.

Miroslav Škarka