Vydařený jarmark

Veliké poděkování Vám všem milým rodičům, prarodičům a přátelům naší školy, že jste si našli čas a zastavili se za námi ve škole v úterý 11. 12.   na tradiční  adventní jarmark.

Na všechny hosty čekal ve vestibulu před školní jídelnou výběr bohatého sortimentu vánočních dekorací, ozdob a drobných dárků, na jejichž výrobě se podíleli žáci a pedagogové. 

Ke krátkému kulturnímu programu, který jsme připravili ve spolupráci se ZUŠ Morava pozvala všechny přítomné paní učitelka Maruška Horáková. Postupně uvedla jednotlivá vystoupení v pořadí: děti ze třídy paní učitelky Němcové, kytarové koledové sólo Sedrika, vstup pana nakladatele, který nám představil své čerstvé tituly pro děti a v závěru také naše nové hudební uskupení ze VI. třídy. Na letos premiérové společně zpívání kolem adventního věnečku s kytarou pana Straky po ukončení kulturního programu žáků došlo také. Děkujeme!

Jako každý rok, tak i letos byla oblíbeným místem setkávání všech přítomných také školní kavárnička s řadou dobrot (poděkování maminkám a babičkám za napečené buchty a dezerty). Obsluhu vzorně zajišťovaly dívky z vyšších ročníků.

Během jarmarku Spolek rodičů prodával už také i vstupenky na Reprezentační ples naší školy, který se uskuteční v sobotu 26. 1. 2019.

Nyní musí zaznít poděkování všem, kdo se do příprav a organizování této akce jakkoliv zapojili: žákům, učitelům, vychovatelkám, asistentům a také týmu ve školní kuchyni.  Děkujeme!

Výtěžek z jarmarku  opět –  jako i jiné roky  – putuje na misii sestřiček františkánek do Paraguaye. Milí hosté, Vaše štědrost ozdobila celou tuto naši letošní charitativní akci. Vážíme si Vašeho otevřeného srdce a děkujeme Vám všem!!!