Soutěž Bible a my

     Už tradičně se žáci naší školy od 5. do 9. třídy zapojili do soutěže Bible a my. Po absolvování školního kola postoupili do okresního kola tři nejlepší žáci z každé kategorie: Anežka Růžičková, Julie Jankůjová, Jiří Flieger, Jan Genzer, Beáta Dittrichová, Martin Paška, Kateřina Sýkorová, Eliška Zmeškalová a Jolana Palíšková.

      Okresní kolo proběhlo na naší škole v pátek 30. listopadu. Sešli se na něm soutěžící z pěti škol, celkem jich bylo 35. Po písemném testu a ústním finále jich šest postoupilo do ústředního kola, které se bude konat v březnu na Biskupském gymnáziu v Brně.

Naši školu budou reprezentovat Jan Genzer, který získal 1. místo ve II. kategorii, Jolana Palíšková, která se umístila jako 2. ve III. kategorii. Cenu získal i Jiří Flieger za 3. místo v I. kategorii, z tohoto místa může postoupit jako náhradník. Jsme moc rádi, že se každý rok v řadách našich žáků najdou úspěšní soutěžící a budeme jim držet palce v ústředním kole!