Sportovní soutěže

Naši sportovci nás v posledních dnech reprezentovali na dvou sportovních akcích. Obzvlášť výsledky v orientačním běhu byly výborné.

Orientační běh

Ve čtvrtek 18. 10. 2018 se naši reprezentanti zúčastnili 2. kola Olympiády v orientačním běhu. Trať vedla v okolí Střední zdravotnické školy a přinesla nám velkou radost v podobě vítězství dvojice Tomáš Máčala a Vojtěch Doležel v I. kategorii. Skvělým výkonem se ve stejné kategorii  na 10. místě umístil Sam Hodgson a na 13. místě Lukáš Krčmář s Marianou Betyárovou. Nezklamal opět Vojta Straka, který ve II. kategorii vybojoval tentokrát 5. místo a bodovanými místy ho podpořili ještě Michal Sagner a Filip Navláčil. Poděkování patří všem reprezentantům a už teď se těšíme na dvě jarní kola.

Stolní tenis

Ve středu 24. 10. 2018 jsme se vypravili na základní školu do Želechovic. Ve zdejší tělocvičně se konalo okresní kolo turnaje ve stolním tenise. Náš tým ve složení Tomáš Dittrich, Matěj Růžička a Jan Juřica v konkurenci hráčů, kteří se tomuto sportu věnují několik let ve svých klubech pravidelně, neměl moc šancí na úspěch. Nejlepší výkon s jednou výhrou vybojoval Jan Juřica. V dalších dvou zápasech prohrál, ale byl vyrovnaným soupeřem díky svému působení v klubu stolního tenisu. Díky klukům za bojovnost a slušné vystupování.