Naši běžci bodovali

Naši žáci  v uplynulých týdnech reprezentovali naši školu na dvou běžeckých závodech. Nejprve na tradiční Olympiádě zlínských škol v orientačním běhu a o několik dnů později v okresním přeboru přespolního běhu.  I když nebyli na nejvyšších stupních, vybojovali řadu dobrých výsledků a za to zaslouží pochvalu.

Ve čtvrtek 20. 9. se konalo 1. kolo tradiční Olympiády zlínských škol v orientačním běhu. Trať vedla v okolí hradu v Malenovicích. Naši školu reprezentovalo 10 závodníků z 3. až 6. třídy. Nejlépe se vedlo Vojtovi Strakovi, který obsadil krásné 3. místo mezi pěti prvními závodníky – členy Klubu orientačního běhu. Body pro školu posbírali také Jakub Kubín, Samuel Hodgson, Klára Pašková, Michaela Korzienowská, Lukáš Krčmář a Mariana Betyárová.

26. ročníku přespolního běhu Trnavský vrch se zúčastnili 4 naši běžci z 8. a 9. třídy. Závody probíhaly ve středu 26. 9. v okolí ZŠ Trnava. Na tříkilometrové trati se za krásného slunečného počasí nejlépe umístil loni třetí Daniel Landt. Letos již běžel ve starší kategorii a vybojoval 8. místo mezi 33 závodníky. Z děvčat se nejlépe na 1500 m dlouhé trati dařilo Kamile Lvové. V konkurenci 34 závodnic se umístila na 14. místě.

Děkujeme našim žákům za bojovný výkon a vzornou reprezentaci školy.