Závěr školního roku 2017/2018

V pátek 29. června 2018, ve svátek svatých Petra a Pavla jsme se rozloučili se školním rokem 2017/2018 děkovnou mší svatou v kostele Panny Marie Pomocnice křesťanů na Jižních Svazích, kterou pro nás všechny sloužil otec Pavel Glogar, spolu s otci Radkem Gottwaldem  a Karlem Hořákem. Otec Karel za námi přijel z Hošťálkové. Radostnou a slavnostní atmosféru obřadu dotvářela školní schola svým excelentním zpěvem pod vedením paní učitelky Poislové! Děkujeme také Vám všem, milí rodiče, prarodiče a příznivci naší školy, kdo jste slavili s námi a  myslíte na nás v modlitbách.

Po mši svaté nastalo loučení: s otcem Pavlem, který odchází po prázdninách do Brna a také s panem učitelem J. Kubešou, který jde učit do jiné školy. Závěr patřil – jako již tradičně – deváťákům. Každý z nich nám sdělil, kam bude po prázdninách směřovat. Nechybělo ani rozloučení s každým z vyučujících. Děkujeme.

 

Přejeme všem, s nimiž jsme se v pátek 29. 6. rozloučili, aby jejich další životní směřování bylo pokojné a požehnané shůry!

 

Přejeme všem dětem, žákům, rodinám našich dětí, pedagogům a zaměstnancům školy požehnané a odpočinkové letní prázdniny, aby se nám v pondělí 3. září 2018 v kostele na Jižních Svazích opět dobře začínal nový školní rok 2018/2019.