Koncert GOOD WORK a pouť do Štípy

V pátek 8. 6. 2018 jsme prožili příjemný večer ve společnosti kapely GOOD WORK a v sobotu 9. 6. jsme putovali k Panně Marii do Štípy.  

 

V páteční podvečer 8. 6. jsme nejprve v  19:30 přivítali na pódiu paní učitelku Sylvu Piknovou, která před 25 lety vedla naše žáčky v první třídě. Všem nám poté požehnal otec Pavel a  na jeviště vystoupila naše školní schola. I díky ozvučení byl jejich výkon velmi dobrý. Naši žáci se pod vedením paní učitelky Poislové stali důstojnými předskokany hudebního uskupení Good Work. Před půl devátou nastoupila na pódium sama kapela. Během pátečního večera zazněly super skladby a navíc přišel i mimořádný bonus – měli jsme tu čest, že jsme premiérově shlédli jako první zbrusu nový videoklip k písni Od samého rána. Krásná skladba, díky!  

Atmosféra koncertu byla skvělá. Díky Bohu za krásný letní večer bez mráčku, hudebníkům za jejich profesionální výkon a nasazení, díky otcům salesiánům za možnost uspořádat koncert v areálu kostela PMPK na JS, díky hostům a všem divákům za radostnou kulisu koncertu. 

 

O den později, v sobotu 9. 6.2018 jsme se vydali odpoledne na pouť dětí, rodičů a pedagogů do Štípy. I v tento den bylo pro nás připravené krásné počasí. Cesta byla ozdobena růžencovými tajemstvími a ručně vyrobenými korálkovými desátky našich dětí.

 

Mši svatou ve Štípě pro nás sloužil otec Petr Bulvas z Olomouce spolu s otcem Radkem. A po mši svaté přišlo agapé v podobě opékání špekáčků  a příjemné neformální sdílení. Děti nelenily a využily blízkých průlezek. Vřelé díky Spolku rodičů za požehnanou pouť a všem, kdo se s námi vydali na tuto pouť!