Okresní kolo soutěže Bible a my

 Ve čtvrtek 30. 11. 2017 proběhlo na naší škole okresní kolo soutěže Bible a my. Padající sníh sice poněkud zkomplikoval dopravní situaci, přesto se dostavili soutěžící z Tlumačova, Nedašova a Střelné. Spolu s našimi žáky se soutěže zúčastnilo celkem 22 dětí.  Naši školu reprezentovali Jakub Chudý, Magdaléna Škubalová, Vojtěch Kuna, Matěj Růžička, Mikuláš Pospíšilík, Ondřej Oharek, Pavel Žižlavský a Kateřina Sýkorovál. Již tradičně se nejprve psal test a na základě jeho výsledků postoupilo 6 nejlepších do finále. Finálové kolo probíhalo ústně a hlavní roli zde hrály nejen znalosti, ale i rychlost soutěžících. Tři nejlepší získali diplom a věcnou cenu. Tady jsou výsledky:

 

I. kategorie (4. – 5. třída)             

1. místo Terezie Jonášková (ZŠ Tlumačov)

2. místo Lukáš Vaněk (ZŠ Nedašov)

3. místo Samuel Káňa (ZŠ Nedašov)

 

II. kategorie (6. – 7. třída)            

1. místo Mikuláš Pospíšilík (CZŠ a MŠ ve Zlíně)

2. místo Matěj Růžička (CZŠ a MŠ ve Zlíně)

3. místo Nikol Káňová (ZŠ Nedašov)

 

III. kategorie (8. – 9. třída) 

1. místo Jan Podéšť (ZŠ Nedašov)

2. místo Ondřej Oharek (CZŠ a MŠ ve Zlíně)

3. místo Kateřina Sýkorová (CZŠ a MŠ ve Zlíně)

 

Všem soutěžícím blahopřejeme k výkonům a doufáme, že postupující z 1. a 2. míst budou úspěšní i v ústředním kole soutěže, které je čeká v březnu ve Strážnici.