Republiková soutěž Bible a my s naší účastí!

V pátek 24. 3. 2017 se čtyři žáci naší školy zúčastnili ústředního kola soutěže Bible a my, které se konalo na Arcibiskupském gymnáziu v Kroměříži. Probojovali se do něho díky svým úspěchům v základním a okresním kole a teď reprezentovali naši školu mezi nejlepšími soutěžícími z celé republiky. Byli to v I. kategorii – Martin Paška (4. roč.), Jan Genzer (5. roč.), ve II. kategoriii – Jolana Palíšková (6. roč.) a ve III. kategorii – Vojtěch Palíšek (9. roč.).

Z těchto kategorií soutěžilo vždy 38 žáků a čekal je nejprve písemný test a po něm ústní finále pro 6 nejlepších. Do tohoto finále sice z naší školy žádný soutěžící nepostoupil, ale někdy to bylo jen o příslovečný vlásek.

Děkujeme našim žákům za reprezentaci a přejeme, ať se jim Bible stane průvodcem nejen na soutěži, ale hlavně v životě.