Chlapci Burešovi obdrželi od SRPŠ poukázky do OC ZJ, poděkování pana Petra Bureše

Vážení a milí.

Hned z kraje letošního roku 2018 nás všechny bolestně zasáhla tragédie v rodině Burešových. Naši tři žáci: Maty, Dany a Kubík Burešovi ztratili maminku. Paní Petra Burešová tragicky zahynula při autohavárii.  Čas se na chvíli zastavil… Všichni jsme měli příležitost uvědomit si, že Bůh je Pánem života a smrti. Lehce se to říká, ale s daleko většími obtížemi se tato skutečnost každý den žije, obzvlášť nejbližší rodině. Provázíme rodinu Burešových ve svých modlitbách a prosíme Pána, aby měli sílu vše zvládat. Věříme, že paní Petra je u Pána a za své drahé se přimlouvá.

.

Spolek rodičů při CZŠ a MŠ ve Zlíně se rozhodl, že si všichni tři chlapci s pololetním vysvědčením domů ze školy donesou také poukazy do nákupního centra na nákup potřebných věcí.  Tato skutečnost byla především o tom, že rodiče ze Spolku chtěli vyjádřit : „Jsme s Vámi a doprovázíme Vás…“. Velmi jim za toto gesto lásky děkuji a poděkování předsedovi SRPŠ přišlo také od pana Petra Bureše:

.

„Dobrý den pane Kuno,
dovolte mi, abych Vám a všem členům SRPŠ z celého srdce a co nejupřímněji poděkoval za Váš velkorysý dar mým synům. Děkuji Vám také za hluboká a moudrá slova účasti a podpory ve Vašem průvodním listu.
Já osobně si nesmírně vážím toho, že jste mně i klukům dali pocítit, že sice procházíme strašnou ztrátou, ale v žádném případě jsme nezůstali a nejsme sami. A v tom hledám naději, že není nutné od dnů, které přichází očekávat jen smutek a beznaděj.
Jako nemohu popsat aktuální bolest v sobě, cítím, že se mi stejně tak
nedaří najít správná slova, kterými bych Vám poděkoval za projevenou podporu. Přijměte tedy od nás, prosím, sice prosté, ale upřímné, děkuji.
Přejeme Vám i Všem rodičům požehnané dny.“

Petr Bureš